Początek MŚ w Londynie!

August 4, 2017

 

Dziś, 4 sierpnia w Londynie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata. Przypominamy, że wśród reprezentantów Polski znajdziemy dwoje zawodników Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin. Sofia Ennaoui pobiegnie już dziś (około godz. 21:00) w biegu eliminacyjnym na 1500m. Damian Błocki, w chodzie na 20km wystartuje ostatniego dnia mistrzostw (13 lipca). Trzymamy kciuku za występ naszych reprezentantów oraz za wszystkich pozostałych członków kadry Polski!
Wyniki dostępne na stronie: https://www.iaaf.org/…/iaaf-world-champions…/timetable/byday

 

---

 

Także dzisiaj, ale w Warszawie zmagania rozpoczną młodzi lekkoatleci startujący na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży (Mistrzostwa Polski U18). W barwach Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin wystartuje 8 lekkoatletów: Patrycja Łużyńska (2000m prz.), Oliwia Sarnecka (800m), Nikola Stankiewicz (7-bój), Michał Groberski (3000m), Mateusz Gładkowski (kula, dysk), Nikodem Kudla (200m), Marcin Pleskacz (tyczka), Wiktoria Hartung (1500m). Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów!
Wyniki dostępne na stronie: http://live.domtel-sport.pl/live/

 

---

 

Z końcem lipca dotarła do nas bardzo pozytywna informacja. Po ponad 3 tygodniach zweryfikowano wyniki rozegranych w Belfaście 12. Mistrzostw Świata w Biegu 24-godzinnym. Po korekcie, drużyna kobiet, z reprezentantką MKL Szczecin Moniką Biegasiewicz w składzie, zdobyła drużynowo złoty medal!
Szerzej o całej sytuacji na stronie http://www.pzla.pl/index.php?_a=1&kat_id=4&_id=12294

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon

© 2017-2019 by MKL Szczecin

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now