3 medale HMP U18&U20

February 11, 2019

Znakomity występ lekkoatletów MKL Szczecin w Halowych Mistrzostwach Polski U18 & U20 !!!

Dorobek reprezentantów naszego Klubu to złoto, srebro i brąz 😄

Złoty medal w biegu na 1500m U20 zdobyła niezawodna Oliwia Sarnecka. Podopieczna trenera Wiesława Bindaszewskiego zameldowała się na mecie z czasem 4:30,41, ustanawiając swój nowy rekord życiowy 🤩

Srebrny medal w biegu na 3000m U20 zdobył Michał Groberski. Podopieczny trenera Bartosza Nowickiego dotarł na metę w czasie 8:29,30s, ustanawiając swój nowy rekord życiowy 🤩

Brązowy medal w biegu na 60m U18 zdobył Anton Bachórski. W biegu eliminacyjnym reprezentant MKL Szczecin uzyskał czas 7,14s. W bardzo "nerwowym" finale Anton pobiegł 7,04s 🤩

6 miejsce w biegu na 60m U18, z czasem 7,84s zajęła Joanna Nadłonek. W eliminacjach zawodniczka naszego klubu uzyskała czas 7,93s.

8 miejsce w biegu na 60m ppł. U18 zajął Rafał Łosin. W eliminacjach Rafał uzyskał czas 8,28s. W finale A pobiegł 8,32s.

11 miejsce w biegu na 60m ppł. U18 zajął Dawid Swoboda. W eliminacjach Dawid uzyskał czas 8,68s. W finale B pobiegł 8,48s.

18 miejsce w biegu na 60m U20, z czasem 7,13s zajął Mikołaj Zalewski.