Starty reprezentantów MKL

September 23, 2019

W kalendarzu mamy jesień, ale pomimo, iż to już końcówka sezonu, reprezentanci naszego Klubu nadal pojawiają się na bieżniach lekkoatletycznych. Poniżej krótkie zestawienie wybranych startów zawodników MKL Szczecin jeszcze w ostatnich tygodniach lata 🙂

---

9 września w w Pile odbyły się Mistrzostwa Polski w Półmaratonie. W kategorii kobiet srebrny medal wywalczyła zawodniczka MKL Szczecin Monika Andrzejczak. Podopieczna trenera Zbigniewa Murawskiego dotarła na metę w imponującym czasie 1:13:30. Serdeczne gratulacje dla zawodniczki i jej trenera! :-) [ WYNIKI ]

---

7 września w Gdańsku podczas 54 Pucharu Poczty Polskiej zawodnik MKL Szczecin Damian Błocki wygrał chód na dystansie 10km w osiągając na mecie czas 42:01. [ WYNIKI ]

---

7 września podczas zawodów w Horspath (GBR) zawodnik MKL Szczecin Anton Bachórski przebiegł 100m w czasie 10,80s (+,2,9). W biegu eliminacyjnym Anton uzyskał czas 10,84s (0,9) i w warunkach regulaminowych jest to jego nowy rekord życiowy!  [ WYNIKI ]

---

7 września w Szczecinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16.

Z nielicznej reprezentacji naszego Klubu najlepiej zaprezentował się Marcel Maszczyk, który w biegu na 200m ppł. zdobył srebrny medal (czas 28,14s PB). [ WYNIKI ]

Tydzień wcześniej (31 sierpnia) również w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego U16 połączone z mityngiem. Rezultaty naszych zawodników w komunikacie końcowym. [ WYNIKI_]